RAYDOLAP
Yatak Odaları

Giyinme Odaları

RAYDOLAP
metropolitan

Giysi Dolapları

Genç Odaları

Balton

Kişiye Özel TasarımTürkiye'de bir "İlk"

Firmamız 1980 yılında kurulmuştur. Muhtelif ticari faaliyetlerimizin yanı sıra, 1993 senesinde ithal etmeye başladığımız kayar kapaklı dolap sistemleri, şıklığı, pratikliği ve fonksiyonelliğiyle mobilya sektörümüzde bir "öncülük" yapmıştır.

Üretimimiz ağırlıklı olarak yatak odası mobilyaları (yatak takımları, giysi dolapları, giyinme odaları), genç odaları, banyo-WC Giysi Dolapları, portmanto, kitaplık, depolama vb. amaçlı Giysi Dolapları kapsamaktadır. "Raydolap" tescilli markamızdır.

Her zevke, her mekana, her ölçüye

Giysi Dolaplarımız ile giysi odası modüllerimiz farklı taleplere ve zevklere uyum sağlayabilen çok esnek ölçülerde, geniş bir model ve renk yelpazesinde üretilmektedir. Aynı şekilde ahşap mobilyalarımız da farklı ölçü ve renklerde sunulmakta, talep halinde özel tasarım ve üretim yapılabilmektedir.

Estetik, fonksiyonel

Tasarımlarımızda estetik görünüme olduğu kadar, fonksiyonelliğe de çok önem veriyor, rahat ve kolay bir kullanım için her santimetrekarenin doğru kullanılmasına çalışıyoruz. Dolap iç donanımlarının farklı kullanım ihtiyaçlarına göre değişkenlik gösterebilmesine imkan sağlıyoruz.


Uzun ömürlü, emniyetli

Üretimimizde kullanılan malzemelerin seçiminde kalite ve dayanıklılığın yanı sıra kullanıcıların sağlık ve emniyetini ön planda tutuyoruz. Ağırlıklı olarak ithal bağlantı elemanları ve aksesuarlar kullanıyoruz.

Kişiye özel üretim

Özel dolap veya mobilya taleplerinde, tecrübeli müşteri temsilcilerimiz ve mimarlarımız vasıtasıyla ihtiyaç sahiplerine yardımcı oluyor, onların ihtiyaç ve zevkleri doğrultusunda bir tasarım geliştiriyor ve üretim yapıyoruz.

Seri üretim

Bilgisayar destekli (CNC) üretim tezgahlarımızla, konut, otel, işyeri gibi yüksek metrajlı proje taleplerini de kısa sürede karşılayabiliyoruz.

Müşteri memnuniyeti

Kaliteli bir ürün sunmanın müşteri memnuniyeti için gerekli ama yeterli olmadığı inancıyla, projelendirmeden montaja kadar - ve tabii montaj sonrasındaki - tüm safhalarda müşterilerimizi hoşnut bırakmak için elimizden geleni yapıyor, satış sonrasındaki talepleri de titizlikle değerlendiriyoruz.