RAYDOLAP
Yatak Odaları

Giyinme Odaları

RAYDOLAP
metropolitan

Giysi Dolapları

Genç Odaları

Balton

Kişiye Özel TasarımMimari Hizmetler

Tecrübeli mimari kadromuz ve satış danışmanlarımız, ihtiyaç sahipleriyle karşılıklı görüşerek, onların ihtiyaç ve zevklerini tespit ediyor ve bunları kendi bilgi ve tecrübeleriyle harmanlıyor. Bunun neticesinde müşterimizle birlikte gerekirse mevcut modellerimiz arasından bir seçim yapılıyor, ya da tamamen "kişiye özel" bir tasarım geliştiriliyor. Üzerinde mutabık kalınan ürünler daha sonra üretim departmanına iletilerek bilgisayar destekli (CNC) tezgahlarda üretiliyor.

Satış Sonrası Hizmetler

Müşteri memnuniyetinin sadece kaliteli bir ürün sunmakla sağlanamayacağının bilincinde olduğumuzdan, ürünlerin teslimi/montajı sonrasında da müşterilerimizin memnuniyetlerini sürekli kılmak ve varsa hoşnutsuzluklarını gidermek için gerekli takibi ve müdahaleleri yapıyoruz.

İleriki dönemlerde, kullanıcıların ihtiyaç duyabilecekleri ilave dolap/modül/aksesuarları veya tadilat taleplerini de yerine getiriyoruz.

Taşınma durumlarında, ürünlerimizin demonte edilip, yeni adrese naklini ve burada yeniden montajını da sağlayabiliyoruz.


Taahhüt Hizmetleri

Konut, otel, işyeri gibi kişisel ya da kurumsal taahhüt işleri için de mimari projelerin hazırlanmasından üretim ve montaj aşamalarına kadar kaliteli ve süratli hizmet verebiliyoruz.