RAYDOLAP
Yatak Odaları

Giyinme Odaları

RAYDOLAP
metropolitan

Giysi Dolapları

Genç Odaları

Balton

Kişiye Özel TasarımMerak Ettikleriniz

Raydolap ürünün genel adı mıdır yoksa bir marka mıdır?

Raydolap’ı neden tercih etmeliyiz?

Ürün ve hizmetlerinizi nerelerde bulabiliriz? Adres tarifi alabilir miyiz?

Fiyatlarınız hakkında bilgi verir misiniz?

Özel ölçülerde üretim yapıyor musunuz? Mekana uygun çözümler geliştiriyor musunuz?

Mimari hizmet veriyor musunuz?

Ölçü almaya geliyor musunuz?

Teslim süreniz ne kadardır?

Çalışma sisteminiz hakkında bilgi verir misiniz?

Kullandığınız malzemeler hakkında bilgi alabilir miyim?

Hangi şehirlerde hizmet verebiliyorsunuz? Fiyatlarınız mesafeye göre değişiyor mu?

Ürünlerinizin garanti süresi ne kadardır?• Tescilli Marka
Raydolap, ürünün genel adı değil, tescilli bir ticari markadır. Her türlü kullanım hakkı Raydolap A.Ş.’ne aittir. İzinsiz kullanılamaz.

• Neden “Raydolap”

1) 1993’deki ilk ithalatımızdan bu yana sürekli yenilenen üretim sistemimiz ve modellerimizle konumuzda önemli bir “isme” ve bilgi birikimine sahibiz.
2) Üretimlerimizi kendi tesislerimizde, yeni teknoloji ürünü bilgisayar destekli tezgahlarda yapıyoruz.
3) Üretim ve montajlarımızı yıllardır birlikte çalıştığımız tecrübeli ve eğitimli ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz.
4) Satış öncesi ve sonrasında, “Müşteri Memnuniyeti”ni her şeyin önünde tutan bir hizmet felsefesiyle çalışıyoruz.
5) Bir ürünün fiyatının uygunluğunun sadece “satış fiyatı” ile değil aynı zamanda “kullanım ömrü” ile de değerlendirildiğinin bilincindeyiz. Dolayısıyla ürünlerimizden alınan verimin ve keyfin yıllar boyu sürmesini sağlamaya çalışıyor, üretim aşamasındaki kalite kontrollerimizin yanı sıra, servis sistemimizi de en etkin bir şekilde işletiyoruz.
6) Üretimimizde en kaliteli malzemeleri ve aksesuarları kullanıyoruz; maliyeti düşürmek uğruna bunların kalitesinden ve emniyetinden taviz vermiyoruz.
7) İnsan sağlığı için risk taşıyan malzemeleri kullanmıyoruz

• Neredeyiz

Ürünlerimizi sadece “mağazalarımız” başlığı altında belirtilen kendi mağazalarımızda ya da yetkili bayilerimizde bulabilirsiniz. Raydolap markasına “benzeyen” isimlerle faaliyet gösteren firmalarla ilgimiz yoktur. (Tüketicinin yanılmasına ve mağduriyetine sebebiyet verebilecek bu tür kullanımlara karşı gerekli hukuki müdahaleler yapılmaktadır. Bu konuda daha detaylı bilgiyi 0216 – 4640000 no.lu telefonumuzdan alabilirsiniz.)

Mağazalarımızın ulaşım planına, adresimizin yanında yer alan “kroki”yi tıklayarak ulaşabilirsiniz.

• Fiyatlarımız

Dolap fiyatlarımız dolabın büyüklüğüne, kapak modeline, içindeki çekmece ve aksesuarların sayısına ve çeşidine göre farklılık göstermektedir. Standart bir metrekare fiyatımız yoktur. Aynı şekilde Giyinme Odası Giysi Dolaplarında raf, askılık, çekmece modülü ve aksesuarlar maliyette belirleyici olmaktadır.

Aşağıdaki “Maliyet Analizi Talep Formu”nu doldurup göndermeniz durumunda, ilgilendiğiniz boyut ve özelliklerdeki dolabın veya giyinme odasının maliyetini tarafınıza aynı yolla iletebilir, ya da telefonla ayrıntılı bilgi verebiliriz.

Maliyet Analizi Talep Formu

• Özel Üretim

Standart ölçülerimizin yanı sıra, tamamen özel ölçülerde, kişiye özel ürünler tasarlayarak üretim yapabiliyoruz. Bu tür siparişlerle ilgili çalışma yöntemimiz aşağıda belirtilmiştir.

• Mimari Hizmetler

Kişiye özel bir ürün talep edildiğinde, mimarlarımız gerekli tasarım çalışmalarını yapıyor ve müşterimizin onayına sunuyor. Daha sonra da varsa müşterimizin değişiklik talepleri doğrultusunda revizyonlar yapılıyor ve sonucunda bir proje üzerinde mutabakat sağlanıyor.

• Keşif ve Ölçü Alınması

Ekiplerimiz, talep edilen ürünlerin konulacağı yerleri görmek üzere evinize veya işyerinize geliyor ve gerekli tespitleri yapıyor. Bu keşif hizmeti için belli bir servis ücreti talep ediliyor, ancak alınacak bu bedel daha sonra sipariş tutarından düşülüyor.

Söz konusu ölçünün ev sahibi tarafından yaklaşık olarak alınıp bize bildirilmesi ya da varsa o eve ait bir planın bize ulaştırılması durumunda ise çalışmamızı daha hızlı bir şekilde sonuçlandırabiliyoruz. (Burasıyla ilgili kesin imalat ölçüleri, sipariş verilmesinden hemen sonra ustalarımız tarafından alınacaktır.)

• İhtiyaçların Tespiti

Dolap, yatak odası veya benzeri mobilya ihtiyacı olan müşterilerimizle yüz yüze görüşerek ihtiyaçlarını tespit ediyor ve sonrasında da bu ihtiyaçları karşılayacak model ve ürünleri birlikte belirliyoruz.

• İmalat Ölçüsü

Üretim aşamasına geçilmeden evvel sipariş edilen ürünlerin monte edileceği yer ekiplerimizce kontrol ediliyor, ölçüler net olarak alınıyor, ürünlerin kata taşınmasına ve yerine montajına engel bir durum olup olmadığına bakılıyor. Kartonpiyer, süpürgelik, kolon, kiriş, su boruları, elektrik armatürleri, kapı ve pencerelerin pervazları inceleniyor. Montaj ile ilgili notlar alınıyor.

• Üretim

İmalat Formları’nda detayları gösterilen ve yerinde de imalat ölçüleri kontrol edilen ürünler, üretim programına dahil ediliyor, varsa eksik malzemeleri, aksesuarları temin ediliyor ve program dahilinde CNC (Bilgisayar Destekli) tezgahlarda üretiliyor.

• Siparişin Onaylanması

Talep edilen ürünlere ilişkin maliyet analizleri hesaplanarak müşterimize sunuluyor. Müşterimizin onayını takiben bir sözleşme düzenleniyor ve gerekli ödemeler alınıyor. Daha sonrasında da söz konusu ürünlerle İmalat Formları hazırlanarak üretim departmanına gönderiliyor.

• Kalite Kontrol

Üretimi tamamlanan ürünler kurularak malzemeleri, çalışan aksamı ve aksesuarları detaylı bir şekilde kontrol ediliyor, varsa kusurları gideriliyor, daha sonra da ambalajlanıp nakliyeye hazır hale getiriliyor.

• Teslimat

Planlanan montaj gününden önce müşterimizle irtibata geçilerek montaj için randevu alınıyor. Montaj yapılacak yerin hazır olup olmadığı ve ürünlerin kim tarafından teslim alınacağı teyit ediliyor. Montaj gününde de aracımızla ürünler montaj yerine getirilerek ekiplerimiz tarafından yerlerine taşınıyor ve montajları tamamlanıyor. Eğitimli ekiplerimiz mümkün mertebe temiz bir şekilde, mevcut eşyalara, parke ve duvarlara zarar vermeden, evde bulunan kişileri rahatsız etmeden çalışmaya azami özeni gösteriyor ve işleri bitince de aynı şekilde temiz bir şekilde toparlanıp çıkıyorlar.

• Satış Sonrası

Ürünlerin kullanımıyla ilgili oluşabilecek her türlü sorunda, hizmet danışmanlarımız telefonla gerekli yardımı sağlayacak ve gerekiyorsa servis ekibimizi en kısa sürede müşterimize yönlendirecektir.

• Teslim Süresi

Siparişini aldığımız ürünlerle ilgili teslim süremiz yaklaşık 6 – 8 haftadır. Bu süreler işin zorluk derecesine ve miktarına göre değişebilir. Sipariş esnasında verilen teslim sürelerine - önemli bir sebep olmadıkça – mutlaka uyulmakta, bir gecikme yaşanmaması için azami itina gösterilmektedir.

• Malzemeler

Dolap gövdelerinde standart olarak 25 mm kalınlığında Avrupa Birliği E1 normlarında (antikanserojen) melamin kaplamalı yonga levhalar kullanılmaktadır. Ancak isteğe bağlı olarak MDFlam, ahşap kaplama veya MDF üzerine lake malzemeyle de üretim yapmaktayız.

Dolap bağlantı elemanları, çekmece rayları, askı boruları, kapak aksesuarları ve diğer tüm aksesuarlar Almanya, Avusturya, İsviçre, İngiltere ve İtalya menşelidir.

Dolap kapaklarında 3+3 lamine cam, ayna, MDF üzerine lake, melamin, laminat, duvar kağıdı ve ahşap kaplamalı malzemeler kullanılmaktadır.

• Şehir Dışı Teslimler

Halen mağazalarımızın ve bayilerimizin bulunduğu illerde hizmet verebiliyoruz. Bunlar dışında kalan yerler için ise nakliye ve ekiplerin ulaşımıyla ilgili masrafları hesaplayarak müşterilerimizden talep etmemiz gerekiyor.

• Garanti

Ürünlerimiz ile ilgili imalat hatalarından kaynaklanan sorunlar 3 yıl süreyle ücretsiz olarak giderilmektedir. Bu süre sonrasında da (bir sene kısıtlaması olmaksızın), ürünlerimizin sağlıklı ve verimli kullanımını sağlamak için gereken her türlü hizmet, belirli bir servis bedeli karşılığında (herhangi bir kar amacı gütmeksizin) verilmektedir.